A A A

Miejsce pracy: Warszawa - Mokotów

Główne obowiązki:

  • opracowanie wniosków, studiów wykonalności/biznes planów, analiz finansowych oraz przygotowanie pozostałej kompletnej dokumentacji aplikacyjnej o dotacje na inwestycje ze środków unijnych dla klientów z sektora publicznego oraz przedsiębiorstw,
  • analiza i ocena potrzeb inwestycyjnych Klientów pod kątem możliwości otrzymania dofinansowania,
  • opracowanie koncepcji projektów,
  • obsługa projektu w czasie oceny formalnej i merytorycznej,
  • bieżące wsparcie Klientów ubiegających się o dofinansowanie

Wymagania:

  • doświadczenie w przygotowaniu wniosków o pozyskanie dotacji, przede wszystkim w zakresie dotacji inwestycyjnych (RPO, POIR, POIiŚ), w tym również dla sektora publicznego (prosimy o podanie w CV danych na temat programu operacyjnego, tematyki projektów oraz szacunkowej wartości inwestycji, dla których opracował Pan/Pani dokumentację aplikacyjną wraz ze wskazaniem projektów, które uzyskały dofinansowanie),
  • samodzielność, terminowość, odpowiedzialność, systematyczność,
  • gotowość do pracy pod presją czasu i wyjazdów służbowych,
  • obsługa MS Office ze szczególnym uwzględnieniem MS Word i MS Excel,
  • znajomość aktualnych zasad i wytycznych dotyczących realizacji projektów współfinansowanych ze środków unijnych oraz kwalifikowalności kosztów,
  • wykształcenie wyższe

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w sporządzaniu dokumentacji aplikacyjnej dla projektów badawczych

Oferujemy:

  • pracę zdalną z elastycznym czasem pracy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o dzieło
  • wynagrodzenie za napisanie wniosku
  • wsparcie ze strony innych współpracowników

lub

  • pracę na etat w biurze w Warszawie

JESTEŚMY OTWARCI ZARÓWNO NA ZATRUDNIENIE NA ETAT W BIURZE W WARSZAWIE JAK I NA NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY ZDALNEJ PRZY KONKRETNYCH PROJEKTACH.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja[at]e-habitat.pl. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.