A A A

Miejsce pracy: Warszawa - Mokotów

Główne obowiązki:

  • rozliczenie projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej;
  • koordynacja przydzielonych projektów, wdrażanie zadań projektowych;
  • przeprowadzanie procedur wyboru Wykonawców;
  • przygotowanie wniosków o płatność, harmonogramów płatności, sprawozdań finansowych z realizacji projektów, reagowanie na potrzebę ewentualnych zmian w projektach;
  • weryfikacja wydatków, opisywanie dokumentów finansowych pod kątem ich kwalifikowalności i zgodności z projektem;
  • ścisła współpraca z instytucjami finansującymi;
  • przygotowanie dokumentacji oraz udział w kontrolach i audytach projektów;
  • bieżąca obsługa administracyjna projektów, prowadzenie dokumentacji oraz korespondencji wewnętrznej oraz zewnętrznej związanej z realizacją i rozliczaniem projektów/ zadań;
  • stały kontakt z klientami i wsparcie merytoryczne podczas procesu realizacji projektów.

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia w rozliczaniu i prowadzeniu projektów inwestycyjnych i badawczo-rozwojowych dofinansowanych z funduszy UE – w tym sporządzanie wniosków o płatność, nadzorowanie realizacji oraz budżetu projektu (prosimy o podanie w CV informacji w jakiej kwocie i z jakiego programu realizowany był projekt);
  • znajomość aktualnych zasad i wytycznych dotyczących realizacji i rozliczania projektów współfinansowanych ze środków unijnych oraz kwalifikowalności kosztów;
  • umiejętność nadzorowania wielu projektów równocześnie;
  • praktyczna znajomość obsługi Pakietu MS Office, w szczególności Excela;
  • doświadczenie w obsłudze systemu SL2014;
  • bardzo dobra organizacja pracy, systematyczność;
  • odpowiedzialność, samodzielność i dokładność w wykonywaniu zleconych zadań;
  • wykształcenie wyższe;
  • doświadczenie w pisaniu dokumentacji aplikacyjnej (wnioski, biznes plan, analizy finansowe) do wniosków unijnych.

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat B;
  • certyfikat w zakresie zarządzania projektami (Agile, Prince2) będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w wymiarze 1 etatu;
  • możliwość wykorzystania swoich umiejętności i doświadczenia w realizacji ciekawych projektów;
  • stanowisko pracy o wysokim poziomie samodzielności i decyzyjności;
  • możliwość zdobywania nowej wiedzy i umiejętności, możliwość podnoszenia kwalifikacji;
  • pracę w otwartym i chętnie dzielącym się wiedzą Zespole;
  • dopłatę do karty sportowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja[at]e-habitat.pl. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.